Drukuj

Na zaproszenie Zarządu F.C.DYNAMO BRZEŚĆ i CENTRUM PRZYGOTOWAŃ OLIMPIJSKICH zawodnicy AMPlusa uczestniczyli w bardzo mocno obsadzonym turnieju piłki nożnej w Brześciu rocznik 2008.

W turnieju brało udział 20 drużyn z 5 państw,po zaciętych i intensywnych zmaganiach z rywalami nasi zawodnicy zajęli 5 miejsce.

Oprócz rozgrywek piłkarskich, gospodarze turnieju zorganizowali zwiedzanie Brześcia i Twierdzy Brzeskiej.

FOTOGALERIA

AMPlus wystąpił w składzie:Wójcik Aleksander,Pawlak Bartosz,Mateńka Szymon,Purzycki Igor,Mateńko Maksymilian,Gryglicki Kamil,Cizio Piotr,Okuń Flip,Mateńka Dominik, Radomyski Bartosz,Rybka Fabian,Mućka Wiktor,Mądry Gabryś,Rola Mikołaj,Baniak Kamil,Lewandowski Kacper,Wiącek Jakub,Opolski Maciej.Trener Andrzej Suchodolski, Kordynator Jacek Ksieniewicz, Krzysztof Szczęśniak Z-ca Prezes ŁSR AMPlus.

Zawodnicy AMPlusa wybierają się na następne turnieje 12-14.02.2020 rocznik 2010  w Brześciu i w dn.15-16.02.2020r,, rocznik 2007 w Baraniwce na Ukrainie.

Serdecznie dziękujemy Panu Burmistrzowi Miasta łuków Piotrowi Płudowskiemu, Pani Naczelnik Wydziału Promocji Annie Kicińskiej i pracownikom tego wydziału oraz rodzicom naszych zawodników za okazaną pomoc w zorganizowaniu wyjazdów na turnieje na Białoruś i Ukrainę.

Nadrzędna kategoria: Aktualności
Kategoria: AMPlus Łuków
Odsłony: 1438