Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju
Organizacja Pożytku Publicznego


Adres siedziby:
ul. Janiny i Antoniego Tryboniów 3a , 21-400 Łuków, Polska,
tel. mobile: +48509199705; +48603 853 438;
e-mail:lukowianin@wp.pl


  • KRS : 0000106750
  • REGON: 030881610
  • NIP: 825-191-62-49

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy w Łukowie
Nr 90 9204 0001 0019 1678 2000 0010


Adres Biura Stowarzyszenia:
ul. Chabrowa 6, 21-400 Łuków

2851557
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
106
720
2087
2841068
31182
38382
2851557

Your IP: 3.235.182.206
2024-07-24 01:01

IV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców.
Memoriał im. Antoniego Trybonia


24 czerwca 2011 roku już po raz czwarty odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „Memoriał im. Antoniego Trybonia”.

Te zawody to jubileusz 35-lecia pracy trenerskiej Przemysława Trybonia.
W trzech kategoriach wiekowych rywalizowało 26 drużyn.

Oto wyniki w poszczególnych kategoriach:

KLASYFIKACJA KOŃCOWA KATEGORIA I ROCZNIK 1998/1999

Wyniki Turnieju Kategoria I i II

WYNIKI TURNIEJU KATEGORIA III

Read More

 

KATEGORIA I     ROCZNIK 1998/1999

I MIEJSCE – WISŁA PŁOCK

II MIEJSCE – AMPLUS ŁUKÓW

III MIEJSCE - MKP POGOŃ SIEDLCE

IV MIEJSCE - KS UNIA KRZYWDA

V MIEJSCE - MUKS UNIA WARSZAWA

VI MIEJSCE - KS DELTA WARSZAWA

VII MIEJSCE - MSPN RADOMIAK 1910 RADOM

VIII MIEJSCE - SMO BRZEŚĆ BIAŁORUŚ

IX MIEJSCE - FC VOISINS FRANCJA

X MIEJSCE - ŁKS ORLĘTA   ŁUKÓW

XI MIEJSCE - MKS CRESOVIA SIEMIATYCZE

XII MIEJSCE - TOP 54 BIAŁA PODLASKA

KRÓL STRZELCÓW – DAMIAN JURZYSTA – MKP POGOŃ SIEDLCE

NAJLEPSZY BRAMKARZ – KLAUDIUSZ KUREK - WISŁA PŁOCK

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – PATRYK SZCZEPAŃSKI – WISŁA PŁOCK

KATEGORIA II     ROCZNIK 2000/2001

I MIEJSCE – SMO BRZEŚĆ BIAŁURUŚ

II MIEJSCE - AMPLUS ŁUKÓW

III MIEJSCE – CS LAZDIJA LITWA

IV MIEJSCE - TOP 54 BIAŁA PODLASKA

V MIEJSCE - PN MOTOR LUBLIN

VI MIEJSCE - MUKS UNIA WARSZAWA

VII MIEJSCE - WISŁA PŁOCK

VIII MIEJSCE - MKS CRESOVIA SIEMIATYCZE

KRÓL STRZELCÓW – WLADISLAW MAROZOW- SMO BRZEŚĆ BIAŁORUŚ

NAJLEPSZY BRAMKARZ – CEZARY MISZTA – AMPLUS ŁUKÓW

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU –YANTENI KARASTIALION- SMO BRZEŚĆ BIAŁORUŚ

 

KATEGORIA III ROCZNIK 2002/2003

I MIEJSCE – MKP POGOŃ SIEDLCE

II MIEJSCE - OSIR SOKOŁÓW PODLASKI

III MIEJSCE - AMPLUS ŁUKÓW

IV MIEJSCE - LKP ORLIK LUBARTÓW

V MIEJSCE – PN MOTOR LUBLIN

VI MIEJSCE - KKS ORZEŁ BOBOLA SIEMIATYCZE

KRÓL STRZELCÓW- JAKUB DMOWSKI- MKP POGOŃ SIEDLCE

NAJLEPSZY BRAMKARZ- PATRYK SZCZEŚNIAK- OSIR SOKOŁÓW PODLASKI

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU- JAKUB RYBKA- AMPLUS ŁUKÓW


 

Jesteśmy beneficjentem
Rządowego Programu KLUB
w wysokości 10 000 zł


 

POWIAT ŁUKOWSKI

DOBRE MIEJSCE DLA
SPORTU


MIASTO ŁUKÓW
DOBRE MIEJSCE DLA
SPORTU




Lubelski Związek Piłki Nożnej

 


 


 
Aktualny czas w Łukowie

3 czujnik zakupiony przez UM Łuków ul. Ks. dr Mariana Bednarczyka 3 (przedszkole integracyjne), boczna Al. T. Kościuszki
NIESTETY TYLKO PODGLĄD


1 % dla na:
Orszak Trzech Króli,
sport, dzieci i młodzieży

aktywizację seniorów 60+