Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju
Organizacja Pożytku Publicznego


Adres siedziby:
ul. Janiny i Antoniego Tryboniów 3a , 21-400 Łuków, Polska,
tel. mobile: +48509199705; +48603 853 438;
e-mail:lukowianin@wp.pl


  • KRS : 0000106750
  • REGON: 030881610
  • NIP: 825-191-62-49

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy w Łukowie
Nr 90 9204 0001 0019 1678 2000 0010


Adres Biura Stowarzyszenia:
ul. Chabrowa 6, 21-400 Łuków

VII Międzynarodowy Turnieju Piłki Nożnej Chłopców Memoriał im. Antoniego Trybonia już za nami.

 

wyniki

 

 

VII Międzynarodowy Turnieju Piłki Nożnej Chłopców Memoriał im. Antoniego Trybonia odbył w dniu 29.06.2013 r. na obiektach Stadionu Miejskiego „Orlęta” w Łukowie, organizowany był

Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju Akademia Młodego Piłkarza AMPlus Łuków oraz Orlęta Łuków.

W turnieju wzięło udział drużyn 35 tj. ok. 600 dzieci i młodzieży z Francji, Białorusi i Polski.

W kategorii - rocznik 2002 swoją ekipę miało francuskie miasto partnerskie - FC Voisins Le Brettoneuex, SMO Brześć wystawił drużyny jak co roku w trzech kategoriach wiekowych. Ponadto w turnieju udział wzięły takie drużyny jak:), MKS Pogoń Siedlce, Warszawska Akademia Piłkarska, SF Wilanów, Orzeł Babola Siemiatycze, Naprzód Skórzec , Ruch Ryki,AP Chlebnia, Avia Świdnik, Daf Łuków, AP TOP54 Biała Podlaska, UKS Niedźwiadek Chełm, Sęp Żelechów oraz gospodarze ŁSR AMPlus Łuków. Każdy skrawek boiska na stadionie miejskim w Łukowie był zajęty przez młodych piłkarzy, mecze rozgrywano na sześciu boiskach. Emocji nie brakowało do końca. Wiele meczów w fazie finałowej kończyło się rzutami karnymi.

 

Nasi goście

 

  • Poseł na Sejm RP Cezary Kucharski,
  • Burmistrz Miasta Dariusz Szustek,
  • Z-ca Burmistrza Marcin Mateńko,
  • Prezes LZPN Zbigniew Bartnik,
  • przedstawiciel BOZP Zdzisław Tyszkiewicz,
  • radni Rady Miasta Łuków: Krzysztof Jodełko i Krzysztof Okliński.

http://www.akademia.lukow.pl/

Imprezę rozpoczęły jak co roku hymny państwowe, następnie po krótkiej ceremonii uroczystego otwarcia dokonali synowie Antoniego Trybonia Maciej i Przemysław.

Rywalizacja piłkarska trwała 7 godzin, przyniosła uczestnikom, rodzicom i trenerom wiele emocji i niezapomnianych chwil

Rozegrano 90 meczów. Dobrze zaprezentowały się drużyna  ŁSR AMPlus Łuków zajmując w roczniku 2002/03, 2004/2005  - 7 miejsce, a wroczniku2006/07 -  2 miejsce.


 

Wyniki

 

KATEGORIA III      ROCZNIK 2006/2007

 

Mecz o miejsce 3-4 AP Chlebnia – UKS Niedżwiadek Chełm 3-1

 

FINAŁ1-2 DAF Łuków -ŁSR AMPLus Łuków 2-2 rzuty karne 3-2

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

I MIEJSCE – Daf Łuków

II MIEJSCE – Amplus Łuków

III MIEJSCE – AP Chlebnia

IV MIEJSCE  - UKS Niedżwiadek Chełm

V MIEJSCE – AP TOP 54 Biała Podlaska

VI MIEJSCE – LKS Orlęta Łuków

VII MIEJSCE – Pogoń Siedlce

VIII MIEJSCE – Ruch Ryki

IX MIEJSCE – SMS Brześć

X MIEJSCE – Czarni Węgrów

 

  • KRÓL STRZELCÓW – Piotr Gołądzinowski AP Chelbnia
  • NAJLEPSZY BRAMKARZ – Michał Gryczka ŁSR AMPlus Łuków
  • NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – Weronika Orzełowska DAF (przepraszamy za pomylkę :)

KATEGORIA II     ROCZNIK 2004/2005

 

Mecz o miejsce 3-4 TOP 54 Biała Podlaska – Pogoń Siedlce 2-1

Finał SF Wilanów- Avia Świdnik 1-0

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:  KATEGORIA II   ROCZNIK 2002/2003

I MIEJSCE – SF Wilanów

II MIEJSCE – Avia Świdnik

III MIEJSCE - TOP 54 Biała Podlaska

IV MIEJSCE  - Pogoń Siedlce

V MIEJSCE – Sęp Żelechów

VI MIEJSCE – Daf Łuków

VII MIEJSCE – ŁSR AMPlus Łuków

VIII MIEJSCE – Ruch Ryki

IX MIEJSCE – AP Chlebnia

X MIEJSCE – SMS Brześć

XI MIEJSCE -ORZEŁ Babola Siemiatycze

XII MIEJSCE - Amplus II Łuków

XIII Miejsce – Naprzód Skórzec

 

  • KRÓL STRZELCÓW – Jan Wiśniewski AP Chlebnia
  • NAJLEPSZY BRAMKARZ – Jakub Najda Avia Świdnik
  • NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU –Jakub Kucharski SF Wilanów

 

KATEGORIA I      ROCZNIK 2002/2003

Mecz o miejsce 3-4 SMO Brześć Białoruś- FC Voisins Francja 1-0

FINAŁ AP TOP 54 Biała Podlaska - Daf Łuków 3-0

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

I MIEJSCE – AP TOP54 Biała Podlaska

II MIEJSCE – Daf Łuków

III MIEJSCE - SMO BrześćII Białoruś

IV MIEJSCE  - FC Voisins Francja

V MIEJSCE – Naprzód Skórzec

VI MIEJSCE – SMO Brześć IBiałoruś

VII MIEJSCE - Ruch RYki

VIII MIEJSCE – Pogoń Siedlce

IX MIEJSCE – AMPlus IŁuków

X MIEJSCE – Orzeł Babola Siemiatycze

XI MIEJSCE - Avia Świdnik

XII MIEJSCE –AMPlus II Łuków

 

  • Najlepszy zawodnik – Horbowiec Bartłomiej AP TOP54 Biała Podlaska
  • KRÓL STRZELCÓW – Dzemiantsei Mikita SMS Brześć
  • NAJLEPSZY BRAMKARZ – Igor Ristocelli Motteo FC Voisins

 

 


 

 

Zarząd Łukowskiego Stowarzyszenie Rozwoju Akademia Młodego Piłkarza AMPlus  Łuków  bardzo

dziękuje współorganizatorom ŁKS "Orlęta Łuków" za pomoc w organizacji imprezy

oraz sponsorom tj.

  • Burmistrzowi Miasta Łuków
  • Staroście Powiatu Łukowskiego,
  • Zakładom Mięsnym „Łmeat-Łuków” S.A.,
  • PSS Społem Łuków,
  • Towarzystwu Ubezpieczeń Wzajemnych TUW w Siedlcach,
  • Zakładom Mięsnym Wierzejki,
  • Firmie B&D,
  • TRYBOŃ PPI,
  • SUPERMARKET KAUFLAND w Łukowie.

oraz wszystkim rodzicom oraz wolontariuszom, bez których tej rangi i wielkości impreza nie mogłaby mieć miejsca.

Ze sportowym pozdrowieniem:

 

Sławomir Smolak Prezes ŁSR wraz z Zarządem ŁSR

Tomasz Tryboń

Prezes ŁKS Orlęta Łuków

 


DOBRE MIEJSCE DLA
SPORTU










 


 

 

1 % dla na:
Orszak Trzech Króli,
sport, dzieci i młodzieży

aktywizację seniorów 60+