Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju
Organizacja Pożytku Publicznego


Adres siedziby:
ul. Janiny i Antoniego Tryboniów 3a , 21-400 Łuków, Polska,
tel. mobile: +48509199705; +48603 853 438;
e-mail:lukowianin@wp.pl


  • KRS : 0000106750
  • REGON: 030881610
  • NIP: 825-191-62-49

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy w Łukowie
Nr 90 9204 0001 0019 1678 2000 0010


Adres Biura Stowarzyszenia:
ul. Chabrowa 6, 21-400 Łuków

Aktualności

IV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców. Memoriał im. Antoniego Trybonia

 


24 czerwca 2011 roku już po raz czwarty odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „Memoriał im. Antoniego Trybonia”.

Te zawody to jubileusz 35-lecia pracy trenerskiej Przemysława Trybonia.
W trzech kategoriach wiekowych rywalizowało 26 drużyn.

Oto wyniki w poszczególnych kategoriach:

KLASYFIKACJA KOŃCOWA KATEGORIA I ROCZNIK 1998/1999

Wyniki Turnieju Kategoria I i II

WYNIKI TURNIEJU KATEGORIA III

Read More

 

KATEGORIA I     ROCZNIK 1998/1999

I MIEJSCE – WISŁA PŁOCK

II MIEJSCE – AMPLUS ŁUKÓW

III MIEJSCE - MKP POGOŃ SIEDLCE

IV MIEJSCE - KS UNIA KRZYWDA

V MIEJSCE - MUKS UNIA WARSZAWA

VI MIEJSCE - KS DELTA WARSZAWA

VII MIEJSCE - MSPN RADOMIAK 1910 RADOM

VIII MIEJSCE - SMO BRZEŚĆ BIAŁORUŚ

IX MIEJSCE - FC VOISINS FRANCJA

X MIEJSCE - ŁKS ORLĘTA   ŁUKÓW

XI MIEJSCE - MKS CRESOVIA SIEMIATYCZE

XII MIEJSCE - TOP 54 BIAŁA PODLASKA

KRÓL STRZELCÓW – DAMIAN JURZYSTA – MKP POGOŃ SIEDLCE

NAJLEPSZY BRAMKARZ – KLAUDIUSZ KUREK - WISŁA PŁOCK

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU – PATRYK SZCZEPAŃSKI – WISŁA PŁOCK

KATEGORIA II     ROCZNIK 2000/2001

I MIEJSCE – SMO BRZEŚĆ BIAŁURUŚ

II MIEJSCE - AMPLUS ŁUKÓW

III MIEJSCE – CS LAZDIJA LITWA

IV MIEJSCE - TOP 54 BIAŁA PODLASKA

V MIEJSCE - PN MOTOR LUBLIN

VI MIEJSCE - MUKS UNIA WARSZAWA

VII MIEJSCE - WISŁA PŁOCK

VIII MIEJSCE - MKS CRESOVIA SIEMIATYCZE

KRÓL STRZELCÓW – WLADISLAW MAROZOW- SMO BRZEŚĆ BIAŁORUŚ

NAJLEPSZY BRAMKARZ – CEZARY MISZTA – AMPLUS ŁUKÓW

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU –YANTENI KARASTIALION- SMO BRZEŚĆ BIAŁORUŚ

 

KATEGORIA III ROCZNIK 2002/2003

I MIEJSCE – MKP POGOŃ SIEDLCE

II MIEJSCE - OSIR SOKOŁÓW PODLASKI

III MIEJSCE - AMPLUS ŁUKÓW

IV MIEJSCE - LKP ORLIK LUBARTÓW

V MIEJSCE – PN MOTOR LUBLIN

VI MIEJSCE - KKS ORZEŁ BOBOLA SIEMIATYCZE

KRÓL STRZELCÓW- JAKUB DMOWSKI- MKP POGOŃ SIEDLCE

NAJLEPSZY BRAMKARZ- PATRYK SZCZEŚNIAK- OSIR SOKOŁÓW PODLASKI

NAJLEPSZY ZAWODNIK TURNIEJU- JAKUB RYBKA- AMPLUS ŁUKÓW


IV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców.
Memoriał im. Antoniego Trybonia


24 czerwca 2011 roku już po raz czwarty odbył się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „Memoriał im. Antoniego Trybonia”.

Te zawody to jubileusz 35-lecia pracy trenerskiej Przemysława Trybonia.
W trzech kategoriach wiekowych rywalizowało 26 drużyn.

Oto wyniki w poszczególnych kategoriach:

IV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznik 1998 i młodsi, Memoriał im. Antoniego Trybonia planowany jest na 24 VI 2011 roku oraz świętowac będziemy 35 lat pracy zawodowej naszego trenera Przemysława Trybonia

KLASYFIKACJA KOŃCOWA KATEGORIA I ROCZNIK 1998/1999

Wyniki Turnieju Kategoria I i II

WYNIKI TURNIEJU KATEGORIA III

 

 

Dobrze zaprezentowali sie zawodnicy AMPlus Łuków podczas IV Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej chłopców imienia Antoniego Trybonia, który odbył się 24 czerwca w Łukowie. Imprezę zorganizowały Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju oraz Akademia Młodego Piłkarza AMPlus.

     IV Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznik 1998 i młodsi, Memoriał im. Antoniego Trybonia planowany jest na 24 VI 2011 roku oraz świętowac będziemy 35 lat pracy zawodowej naszego trenera Przemysława Trybonia

KLASYFIKACJA KOŃCOWA KATEGORIA I ROCZNIK 1998/1999

Wyniki Turnieju Kategoria I i II

WYNIKI TURNIEJU KATEGORIA III

 

 

 

Dobrze zaprezentowali sie zawodnicy AMPlus Łuków podczas IV Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej chłopców imienia Antoniego Trybonia, który odbył się 24 czerwca w Łukowie. Imprezę zorganizowały Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju oraz Akademia Młodego Piłkarza AMPlus.

pilka_polskaW Siemiatyczach w dniu 20.02.2011 w Turnieju o Puchar Burmistrza rocznika 1998 Amplus Łuków zajął drugie miejsce , Jedynka Łuków trzecie miejsce. Turniej wygrała drużyna KP Granica Terespol.

Drużyna z AMPlus rozegrała następujące mecze: z TOP 54 BP 4:0, Kangur Siemiatycze 2:0, UKS Węgrów 2:0 i uległa 0:1 KP Granicy Terespol. W półfinale AMPlus pokonał Jedynkę Łuków 2:0. W finale chłopcy z Amplusa przegrali 1:5 z Granicą Terespol.

    Drużyna Amplusa grąła w następującym składzie: Zabłocki M, Miszta C, Conkała K , Dołega J, Sowisz, Blicharski, Kondratowicz, Mróz, Dźwigała, Adamiak

Trener: P.Tryboń

 

W Węgrowie w dniu  13.02.2011 odbył sie I Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar  Burmistrza rocznika 2001. Drużyna z AMPlus zajęła 5 miejsce osiągając  nastepujące wyniki  wygrała z Błyskawica Warszawa 4-0 oraz Miedzanka miedzna 2-0 zremisowała z Orlikiem Jeruzal i UKS Bródno warszawa 1-1.

Te wyniki przy gorszym bilansie bramek dały możliwośc grania o miejsce 5-6.
W meczu o piate miejsce AMplus pewnie pokonał Dąbrówkę Minsk Mazowiecki4-0Turniej wygrała druzyna UKS Bródno Warszawa  

 W Węgrowie w dniu 13.02.2011 odbył się I Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza rocznika 2001. Drużyna z AMPlus zajęła 5 miejsce osiągając następujące wyniki:Read More

W Węgrowie w dniu 13.02.2011 odbył sie I Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza rocznika 2001. Drużyna z AMPlus zajęła 5 miejsce

osiągając nastepujące wyniki:

wygrała z Błyskawicą Warszawa 4-0 oraz Miedzanka Miedzna 2-0
zremisowała z Orlikiem Jeruzal i UKS Bródno Warszawa 1-1.
Te wyniki przy gorszym bilansie bramek dały możliwośc grania o miejsce 5-6.

W meczu o piąte miejsce AMPlus pewnie pokonał Dąbrówkę Mińsk Mazowiecki 4-0. Turniej wygrała drużyna UKS Bródno Warszawa.
Drużyna AMPlusa grała w składzie: Miszta C., Suchodolsk M., Król M., Miszta A., Pioruński K., Miszta E., Kot J., Śledź Sz., Rybka M. Trener T.Tryboń

Natomiast w Siemiatyczach w dniu 20.02.2011 w Turnieju o Puchar Burmistrza  rocznika 1998 AMPlus Łuków zajął drugie miejsce, Jedynka Łuków trzecie miejsce.

Turniej wygrała drużyna KP Granica Terespol.  
Drużyna z AMPlus  rozegrała następujące mecze z TOP 54 BP 4-0, Kangur Siemiatycze 2-0,  UKS Węgrów 2-0, i ulegli 0-1 KP Granicy Terespol. W półfinale AMPlus pokonał Jedynkę Łuków 2-0  i w finale ulegli chłopcy z AMPlusa 1-5 Granicy Terespol.

Drużyna AMPlusa grała w następującym składzie: Zabłocki M., Miszta C., Conkała K. Dołega J., Sowisz i  Blicharski, Kondratowicz, Mróz,  Dźwigała, Adamiak,
Trener P.Tryboń

 W Radzyniu Podlaskim odbyły się mistrzostwa Okregu Bialskopodlaskiego w piłce nożnej rocznik 2002 "Żaki". Drużyna Amplusa Łuków zajęła II miejsce, natomiast druga drużyna 6.Read More

 

 

W dniu 26.06.2010 roku odbył III Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznik 1998/1999 i 2000/2001 Memoriał im. Antoniego Trybonia.

W turnieju wzięły udział:

Read More

 

 

Rocznik 1998/99 - Wyniki III Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej „Memoriał im. Antoniego Trybonia”.

Rocznik 2000/01 - Wyniki III Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej „Memoriał im. Antoniego Trybonia”.

 

Read More

III Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej cz. 1

 

III Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej cz. 1

III Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej

III Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej cz. 1

 

III Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej cz. 1

     W dniu 26.06.2010 roku odbył III Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców rocznik 1998/1999 i 2000/2001 Memoriał im. Antoniego Trybonia. W turnieju wzięły udział:

Read More

Podkategorie

Pamięci naszego przyjaciela, kolegi,
współptwórcy ŁSR i pomysłodawcy Akademii Młodego Piłkarza AMPlus Łuków


 

1 % dla na:
Orszak Trzech Króli,
sport, dzieci i młodzieży

aktywizację seniorów 60+




 


DOBRE MIEJSCE DLA
SPORTU